У пошкодженому через обстріл київському ТЦ завершили аварійні роботи

У пошкодженому через обстріл київському ТЦ завершили аварійні роботи

Фото, відео
Укрінформ
У Шевченківському районі столиці завершили аварійні роботи в будівлі торговельного центру, що зазнала пошкоджень унаслідок удару російських військ.

Про це Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зазначається, протягом трьох днів рятувальники розбирали фасадну частину будівлі ТЦ, зокрема демонтували пошкоджені вікна й елементи облицювання.

Загалом розібрані та демонтовані конструкції на площі 2900 квадратних метрів.

Участь в аварійних роботах брали 15 рятувальників, також були задіяні чотири одиниці спеціальної техніки ДСНС.

Читайте також: У Києві є пошкодження більш як на 40 локаціях - ДСНС

Як повідомляв Укрінформ, 24 травня російська армія масовано атакувала Київ дронами та ракетами. Пошкоджень зазнали близько 300 обʼєктів, з яких майже 150 – житлові будинки.

Унаслідок ворожого удару в столиці загинули троє людей, ще 92 людини постраждали.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-