На Тернопільщині через ремонт мосту на рік обмежать рух міжнародною трасою
Про це у Фейсбуці повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури, передає Укрінформ.
«У Теребовлі Тернопільської області з 08:00 2 червня 2026 року до 08:00 2 червня 2027 року буде тимчасово обмежено рух усіх видів транспорту на ділянці автомобільної дороги державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) км 354+689 - км 355+566», - йдеться у повідомленні.
Обмеження руху запроваджують у зв’язку з капітальним ремонтом мосту на міжнародній трасі М-19. Для легкового та вантажного транспорту передбачено різні схеми об’їзду, водіїв закликають уважно стежити за дорожніми знаками та завчасно планувати маршрут.

Зазначається, що проєкт реалізується в межах програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща - Україна 2021-2027». Таким чином, 90% вартості робіт фінансує Євросоюз, ще 10% - співфінансування української сторони з місцевих бюджетів.
У межах проєкту буде капітально відремонтовано міст і підходи до нього. В агентстві наголошують, що міст має стратегічне значення для логістики та міжнародного сполучення, зокрема для руху в напрямку кордону з Румунією, розвитку транскордонної мобільності. Щодня цією ділянкою користуються близько 15 тис. транспортних засобів.
Як повідомлялось, у Закарпатській області достроково відновили рух через міст на дорозі Т-07-10 Ужок - Нижні Ворота.
Фото ілюстративне
Фото Укрінформу можна купити тут