На Хмельниччині під час перевірки документів чоловік вбив поліцейського та ще одного поранив

На Хмельниччині під час перевірки документів чоловік вбив поліцейського та ще одного поранив

Укрінформ
Поліція Хмельниччини встановлює місцеперебування чоловіка, який скоїв збройний напад на поліцейських під час перевірки документів – один з правоохоронців загинув, інший поранений.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національна поліція

«Сьогодні, 15 травня, близько 14:35 у селі Терлівка Летичівської територіальної громади Хмельницького району під час перевірки документів у водія, який був позбавлений права керування транспортними засобами за рішенням суду, скоєно збройний напад на працівників поліції», - ідеться у повідомленні.

Читайте також: На Одещині від початку року зафіксували 14 нападів на військових ТЦК - Волошин

Попередньо відомо, що внаслідок події один поліцейський загинув, ще один отримав тілесні ушкодження.

Підозрюваний з місця події втік. Наразі тривають оперативно-розшукові заходи щодо встановлення його місцеперебування та затримання.

На території Хмельницького району введено спеціальну поліцейську операцію. На місці працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти та керівництво поліції області. Обставини та мотиви злочину встановлюються.

Як повідомляв Укрінформ, на Миколаївщині правоохоронці затримали 35-річного військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві двох товаришів по службі.

Фото: Нацполіція

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-