У Дніпрі затримали чоловіка, який стріляв у військових ТЦК

У Дніпрі затримали чоловіка, який стріляв у військових ТЦК

Укрінформ
У Дніпрі затримали чоловіка, який стріляв у військовослужбовців з групи оповіщення, внаслідок чого постраждали троє людей.

Про це в Фейсбуці повідомляє Дніпропетровський обласний ТЦК та СП, передає Укрінформ.

Зазначається, що 4 травня під час роботи групи оповіщення у місті Дніпрі військовозобовʼязаний чоловік зробив декілька пострілів у військовослужбовців. В результаті цього постраждали троє військовослужбовців групи оповіщення.

"Порушника було затримано. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу правоохоронних органів", - написали на сторінці ТЦК.

Читайте також: На Рівненщині поліція перевіряє причетність військовослужбовців ТЦК до побиття неповнолітнього

Повна інформація щодо інциденту буде надана після зʼясування всіх обставин. Мешканців просять не поширювати неперевірену інформацію та дочекатись результатів розслідування.

Як повідомляв Укрінформ, у Дніпрі чоловік стріляв у бік військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки, двоє з них постраждали.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-