Партизани розвідали військовий аеродром у Новофедорівці в Криму
Як передає Укрінформ, про це рух «АТЕШ» повідомляє у Телеграмі.
У ході спостереження зафіксовано актуальне розташування винищувачів Су-30: стоянки, укриття, маршрути пересування літаків територією бази.
Координати: 45.098046, 33.575647.

Крім позицій літаків, агентам руху вдалося зафіксувати розташування паливозаправної інфраструктури, зони технічного обслуговування та ремонту, позиції чергових розрахунків ППО на підступах до бази, а також інтенсивність та періодичність вильотів.
Окремо відстежувалися маршрути пересування особового складу та спецтехніки між об'єктами бази.
Су-30 на цьому аеродромі виконує роль головного перехоплювача: саме ці машини підіймаються на знищення українських морських та повітряних дронів, що йдуть до цілей у Криму та на Чорноморському флоті.
Без повітряного прикриття із Сак угруповання загарбників на півострові втрачає один із основних щитів.
Усю зібрану інформацію передали Силам оборони України для прийняття рішень.
Як повідомляв Укрінформ, партизани розвідали систему бонових загороджень Севастопольської бухти та окремі причали.
Фото: Телеграм / АТЕШ