У Києві близько 20% громадського транспорту на ремонті - КМДА
Про це йдеться у відповіді Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на інформаційний запит Укрінформу.
"Станом на сьогодні на балансі комунального підприємства «Київпастранс» перебувають 1125 одиниць громадського транспорту, які можуть бути задіяні у транспортній роботі. Зокрема, це 553 автобуси, 283 тролейбуси та 289 трамваїв. Водночас із них понад 225 одиниць рухомого складу перебувають на планових ремонтах та технічному обслуговуванні", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що випуск транспорту на лінію здійснюється відповідно до планових розрахунків, з урахуванням наявних пасажиропотоків та кадрового ресурсу підприємства.
Крім того, на балансі КП «Київський метрополітен» перебуває 842 вагони метро. За чинним графіком перевезень пасажирів, залежно від часу доби, на лініях може працювати до 500 вагонів.
"Усі вагони поетапно задіюються у перевезеннях для забезпечення рівномірного розподілу пробігу, водночас близько 30 вагонів можуть перебувати на планових ремонтах", - повідомляють у Департаменті.
Також до кінця року очікується поставка 16 нових міських тролейбусів зі 100% низькою підлогою.
Як повідомлялося, у Києві 17 та 18 березня частково обмежуватимуть рух низкою вулиць, мостів і шляхопроводів через ремонт ділянок дорожнього покриття.
Фото Укрінформу можна купити тут