У Кременчуці чоловік влаштував стрілянину у ТЦК, поранені двоє військових

У Кременчуці чоловік влаштував стрілянину у ТЦК, поранені двоє військових

Укрінформ
У Кременчуці двоє військовослужбовців ТЦК зазнали вогнепальних поранень під час виконання службових обов’язків.

Про це повідомляє Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зазначається, 30 жовтня близько 16-ї години поліція супроводила до збірного пункту Кременчуцького районного ТЦК та СП військовозобов’язаного громадянина. Під час оформлення документів і обов'язкового огляду у відповідь на запитання працівника поліції щодо наявності заборонених предметів чи речовин чоловік дістав пістолет - попередньо переобладнаний з травматичного ТТ - і здійснив кілька пострілів.

Унаслідок стрілянини двоє військових дістали поранення гомілки. Їх госпіталізували, загрози життю немає.

Стрільця затримала поліція, тривають слідчі дії.

Читайте також: В Одесі вантажники ринку «7 кілометр» перекинули мікроавтобус під час конфлікту з ТЦК

Як повідомляв Укрінформ, на Полтавщині група оповіщення у складі військовослужбовця ТЦК і поліцейського зупинила велосипедиста для перевірки військово-облікових документів, але містяни оточили службовців та перешкоджали їм.

Ілюстративне фото: Pexels

Замовити пресконференцію в Пресцентрі Укрінформу

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-