У чотирьох селах на Львівщині через сильні дощі підтоплені вулиці й будинки
Про це у Телеграмі повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області, передає Укрінформ.
«У зв’язку зі значними опадами на території Львівської області вночі 10 липня відбувся вихід з русел річки Щирка та річки Зубра. Внаслідок цього в селах Скнилів, Зубра, Сокільники було підтоплено вулиці, автомобілі та житлові будинки, а також частину автодороги «Львів – Пустомити - Меденичі», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що рятувальники в селі Скнилів врятували чотирьох людей, з яких двоє дітей, а також двох собак.
Крім того, пожежні відділення за допомогою мотопомпи проводять відкачування води на одній з електропідстанції.
На місці працюють 38 рятувальників та 7 одиниць спецтехніки.
Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, у чотирьох селах на Львівщині підтоплено 200 житлових будинків та 180 автомобілів.
«Унаслідок підтоплення на території населених пунктів Скнилів, Зубра, Сокільники та Зимна Вода постраждали: автодорога «Львів–Пустомити–Меденичі», 22 вулиці, близько 180 автомобілів і 200 житлових будинків. Також вода потрапила до дитячого садочка та амбулаторії в Сокільниках», - зазначив він.
Найбільшу кількість опадів зафіксували у Львові, де підтоплено 9 вулиць. Подекуди спостерігаються збої в роботі світлофорів. Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають.
У Сокільниках почали пропускати транспорт, проте повністю рух наразі не відновили.
Крім того, внаслідок негоди у Солонці на трасі Київ-Чоп відбувся невеликий зсув дорожнього полотна.
По інших ділянках ускладнень в русі немає, додав очільник ОВА.
В області понад 44 тисячі абонентів перебувають без електропостачання.
Як повідомляв Укрінформ, у Львові через потужні дощі триває підтоплення. Є місця, де вода сягає майже 3 метрів.