Заступник мера Лозової не повернувся із відрядження до Чехії

Заступник мера Лозової не повернувся із відрядження до Чехії

Укрінформ
Заступник міського голови Лозової на Харківщині Олексій Корпан не повернувся із відрядження до Чехії та не виходить на зв’язок.

Це підтвердив у відеозверненні у Фейсбуці міський голова Сергій Зеленський, передає Укрінформ.

“Третій день непорозуміння, чутки ширяться про мого заступника Олексія Корпана, що він нібито втік за кордон. Тож повідомляю: на початку травня він виїхав у відрядження в республіку Чехія з питань співпраці та надання нашій громаді обладнання для первинної медицини. З сьомого числа він перестав бути на зв’язку. Вчора з’явився в інших (соціальних - ред.) мережах. На дзвінки не відповідає”, - зазначив Зеленський.

За його словами, оцінку діям посадовця дадуть правоохоронці.

“Безумовно, якщо він зрадив нашу державу - в голові у мене це не вкладається, - правоохоронні органи будуть займатися цим питанням. Все буде у правовому полі”, - зазначив Зеленський.

Олексій Корпан - заступник Лозівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. До того, протягом 2009-2018 рр., був Панютинським селищним головою.

Перед голосуванням за призначення у міськраді Лозової своє обурення висловила місцева спілка ветеранів АТО. Вони закликали депутатів не голосувати за Корпана через його комуністичні погляди та протидію створенню об’єднаної тегромади під час реформи децентралізації.

“Перш ніж натискати кнопку, є необхідність оцінити якості, вміння, вчинки на прокомуністичну позицію, яку він займав і продовжує займати. Під час попередніх спроб створити об’єднану територіальну громаду Корпан уживав заходи, спрямовані на униможливлення об’єднання Панютиного та інших населених пунктів із Лозовою. Проводилася робота з населенням, і в результаті був заблокований процес об’єднання з Лозовою. Але основні претензії - це його погляди, які не поєднуються з функціонуванням нашої незалежної держави Україна. Дана особа продовжує сповідувати комуністичні ідеї та у соцмережах поширює інформацію антиукраїнського спрямування”, - підкреслив представник ветеранів АТО із трибуни.

Корпану закидали участь та навіть організацію антиукраїнських заходів у 2014-2015 рр.

У громадській організації “Світанок” призначення Корпана восени 2018 року назвали “лозівським ватним реваншем”.

У ГО повідомили, що окрім дописів у соціальних мережах Фейсбук та вКонтакті, де Корпан вихваляв бойовиків так званої ДНР, Леніна та Сталіна, посадовець узяв участь у сепаратистському форумі “За регіон Слобожанщіна”.

Читайте також: Втеча ексдепутата Комарницького за кордон: трьох поліцейських звільнили, двом оголосили підозри

“Олексій Корпан є особою, близькою до Алли Александровської, яку останні два роки судять за державну зраду, був членом КПУ та балотувався від неї на вибори до Верховної Ради України. У 2012 році він був 43 номером у списках. У 2014 році він брав участь у мітингах антиукраїнського формату разом зі своєю керівницею, а восени був одним з організаторів мітингу у Лозовій до 97 річниці жовтневого перевороту та покладання квітів до пам’ятника Леніну, а у 2015 році ми можемо його побачити на сепаратистському форумі “За регіон Слобожанщіна”, який було зірвано націоналістами”, – розповідали у “Світанку” ще в 2019 році.

Укрінформ очікує на коментар правоохоронних органів з приводу неповернення посадовця з-за кордону.

Як повідомлялося, Лозовська громада - одна з найбільших в Україні (4,6% від площі всієї Харківської області). За даними міськради, громада прийняла 13 тис. переселенців, протягом повномасштабної війни зазнала 30 ракетних ударів. Росіяни зруйнували палац культури, ліцей, були пошкоджені близько 300 багатоквартирних і приватних будинків, 50 об’єктів критичної інфраструктури, 52 об’єкти соціальної сфери.

Portmone.Billing: зручна система для спрощення роботи ОСББ і комунальних підприємств

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-