На Кіровоградщині затримали двох військових, які продавали зброю та гранати

На Кіровоградщині затримали двох військових, які продавали зброю та гранати

Укрінформ
Правоохоронці затримали двох військовослужбовців, які самовільно залишили частину та продали на Кіровоградщині цивільній особі зброю та боєприпаси.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у Кропивницькій спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону.

У відомстві зазначили, що 9 грудня викрито двох військовослужбовців однієї з військових частин, які, перебуваючи в СЗЧ, продали цивільній особі на території Кіровоградської області 11 гранат РГД-5 та Ф1, 5 РПГ на загальну суму 178 500 грн.

Під час обшуку у фігурантів вилучили два пістолети зі спорядженими обоймами, а також гранату.

Читайте також: У Харкові затримали російського агента, який коригував ракетний удар по військовій базі

Проводяться першочергові слідчі дії, фігурантів затримали. Кримінальне провадження розслідують за ч. 1 ст. 263 КК України (Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Як повідомляв Укрінформ, столичні правоохоронці викрили трьох торговців зброєю та вилучили в них арсенал на суму майже 1,7 мільйона гривень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-