Перевірка документів та огляд транспорту: на Хмельниччині посилили заходи безпеки

Перевірка документів та огляд транспорту: на Хмельниччині посилили заходи безпеки

Укрінформ
У Хмельницькій області розширено перелік заходів безпеки - зокрема, запровадили перевірку документів в осіб, огляд речей і транспорту, а також службових приміщень.

Про це йдеться у спільному наказі начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна та начальника Хмельницького обласного ТЦК і СП Володимира Корпача, передає Укрінформ.

“На час дії правового режиму воєнного стану на території України запровадити перевірку документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, службових приміщень на території Хмельницької області у порядку, визначеному постановою Кабінету міністрів України від 29.12.2021 року № 1456 “Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану”, - зазначається у документі.

Читайте також: Рада ухвалила закон про збільшення штрафів для ухилянтів

Це вже третя редакція спільного наказу. До цього у лютому 2023 року на Хмельниччині було запроваджено перевірку документів в осіб, у серпні додали огляд речей та транспортних засобів.

Як повідомляв Укрінформ, ВР продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію на 90 днів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-