На Харківщині та у Кривому Розі продовжили обмеження на електропостачання

На Харківщині та у Кривому Розі продовжили обмеження на електропостачання

Укрінформ
В Україні цієї доби дефіцит електроенергії не прогнозується, але досі діють графіки відключень у Харківській області та у Кривому Розі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та у Кривому Розі. Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні.

Через сонячну погоду та, відповідно, активну роботу сонячних станцій утворився надлишок електроенергії. На запит оператора системи передачі Україна здійснювала аварійне постачання електроенергії до Польщі. Сумарна величина переданої електроенергії – 1600 МВт*год.

Також обмежувалася генерація з відновлюваних джерел енергії – сумарною величиною 1851 МВт*год.

Потреби споживачів покривалися власною генерацією та комерційним імпортом.

На поточну добу дефіциту електроенергії та залучення аварійної допомоги не планується.

Також не плануються обмеження для побутових та промислових споживачів (крім Харківщини та Кривого Рогу).

Через бойові дії у Донецькій області відключалась високовольтна повітряна лінія. Через це одне з енергетичних підприємств знижувало потужність. Споживачі не знеструмлювалися.

Читайте також: Тотального блекауту в Україні не буде - Галущенко

У Чернігівській області внаслідок обстрілів пошкоджені повітряні лінії, відключені понад 1,1 тис. точок обліку у двох населених пунктах.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 8430 МВт*год. Також вночі 21 квітня у невеликому обсязі здійснювався експорт – сумарно 139 МВт*год.

Як повідомляв Укрінформ, голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Валерій Тарасюк і директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковські обговорили потреби українських енергетиків в умовах війни.

Фото: АТ “Харківобленерго”

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-