Американські пластичні хірурги безкоштовно оперуватимуть українців у Львові

Американські пластичні хірурги безкоштовно оперуватимуть українців у Львові

Фото
Укрінформ
У листопаді команда американських лицевих пластичних хірургів у Львові буде проводити безкоштовні реконструктивні операції військовим і цивільним, які отримали травми обличчя та шиї.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

Зазначається, що американські лікарі разом з українськими колегами відберуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безкоштовними.

Читайте також: Пластичні хірурги з Чехії оперують у Львові пацієнтів із воєнними травмами

"Якщо ви знаєте потенційного пацієнта або самі є потенційним пацієнтом із травмами обличчя та/або шиї, для отримання інформації про те, як подати заявку на операцію в рамках місії, напишіть на facetoface@ingeniusua.org… Надсилайте, будь ласка, скановані копії виписок (за наявності), фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ тощо. Після отримання та розгляду цієї інформації, вам буде повідомлено про результат та деталі», – зазначають у центрі «Незламні» Першого медичного об’єднання Львова.

Це вже третя місія Face to Face в Україні, в межах якої раніше прооперували 50 пацієнтів та ще 80 – проконсультували.

Місія створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation) та організаціями Razom for Ukraine тa INgenius.

Як повідомляв Укрінформ, на початку серпня чеські спеціалісти з реконструктивної та пластичної хірургії протягом тижня у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» оперували пацієнтів, які постраждали внаслідок війни.

Фото: Львівська міська рада

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-