В Україні знеструмлені 15 населених пунктів через обстріли

В Україні знеструмлені 15 населених пунктів через обстріли

Укрінформ
Внаслідок обстрілів станом на 19 травня в Україні знеструмлено 15 населених пунктів у Запорізькій та Донецькій областях.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

"Уночі ворог завдав чергового масованого ракетно-дронового удару по всій території країни. Є пошкодження енергетичної інфраструктури. Зокрема, на Львівщині через падіння уламків ударного БпЛА частково знеструмлено 1 населений пункт", - йдеться у повідомленні.

Триває терор прифронтових та прикордонних з РФ територій. У Запорізькій області внаслідок артобстрілів знеструмлено 8 населених пунктів, 4,7 тис. споживачів залишилися без світла. У Донецькій області через обстріл знеструмлено 7 населених пунктів, без світла залишилися 10,2 тис. споживачів. Також через обстріли є відключення світла у Миколаївській та Дніпропетровській області.

На Харківщині під обстріл під час виконання робіт потрапила бригада енергетиків. Без постраждалих. 

Внаслідок попередніх обстрілів без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

На Київщині через технологічні порушення було відключено понад 20 тис. споживачів, переважну більшість уже заживлено.

Читайте також: Нічний обстріл Донеччини: пошкоджені будинки, лікарня і магазини

Загалом за добу енергетикам вдалося повернути світло для 30,4 тис. споживачів, зокрема й у прифронтових областях. 

У Міненерго зауважили, що уже відновлено роботу міждержавної лінії електропередачі з Угорщиною, яка вимкнулася минулої доби. Пошкодження були виявлені на території Угорщини, ліквідацію порушень провели угорські енергетики. 

Експорт до Молдови становить від 11 до 129 МВт, до Польщі - від 95 до 195 МВт. Він відбувається у період зниженого внутрішнього споживання електроенергії. Імпорту на поточну добу не планується, додали у профільному міністерстві. 

Як повідомлялося, 18 травня відбувався невеликий імпорт електроенергії зі Словаччини, а в години профіциту – експорт.

Фото: Олександр Гіманов

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-