Без мобільного зв’язку в Україні залишаються Бердянськ та Мелітополь

Без мобільного зв’язку в Україні залишаються Бердянськ та Мелітополь

Укрінформ
Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь наголошує, що зв’язок в Україні неможливо відключити, перебивши кабель.

Як передає Укрінформ, про це Держспецзв’язку повідомляє у Телеграмі.

Українські мобільні оператори доклали чималих зусиль для забезпечення стабільної роботи мереж. За попередні два роки були здійснені серйозні інвестиції, вкладені значні кошти для резервування ліній та забезпечення їх максимально швидкого відновлення, ідеться в повідомленні.

Завдяки злагодженій роботі усіх причетних до процесу відновлення, завдяки фахівцям операторів та волонтерам, які часто працюють під кулями, вдається забезпечити роботу мереж.

"Маємо низку міст, які зараз залишаються без зв’язку. Позавчора без зв’язку залишилися тимчасово окуповані Бердянськ і Мелітополь. Однак держава разом з операторами вживають всіх можливих заходів для відновлення мобільних мереж і мереж доступу до інтернету", - запевнив Щиголь.

За його словами, ворог не відмовиться від планів знищити українську інфраструктуру у сфері зв’язку, адже це – важлива складова донесення правдивої інформації про те, що відбувається в країні, в тому числі – й до тимчасово окупованих територій.

Як повідомляв Укрінформ, 28 березня на IT-інфраструктуру Укртелекому була здійснена потужна ворожа кібератака. Для збереження мережевої інфраструктури та продовження надання сервісів ЗСУ, іншим військовим формуванням та користувачам критичної інфраструктури Укртелеком тимчасово обмежив надання послуг для більшості приватних користувачів та бізнес-клієнтів.

Фахівці Держспецзв’язку оперативно відреагували на ситуацію, завдяки чому атака була відбита.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-