Уряд розподілив 1,17 мільярда на інфраструктурні проєкти у дев’яти областях

Уряд розподілив 1,17 мільярда на інфраструктурні проєкти у дев’яти областях

Укрінформ
Уряд розподілив субвенцію з держбюджету на реалізацію проєктів у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). 

Як повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, відповідне рішення схвалене на засіданні Кабінету Міністрів, передає Укрінформ із посиланням на сайт міністерства.

«Ці проєкти мають важливе соціальне значення для України — їхня реалізація дозволяє отримати доступ до якісних послуг жителям східних регіонів та регіонів, де проживає значна кількість внутрішньо переміщених осіб. Розподіл коштів дасть можливість продовжити реалізацію 170 проєктів, що спрямовані на відновлення соціальної інфраструктури. Зокрема, йдеться про реконструкцію чи будівництво нових медичних та освітніх закладів, закладів культури та спорту, громадських центрів та ЦНАПів. Відповідно до умов програми, ці будівлі мають бути безбар’єрними та енергоефективними», – сказав Чернишов.

Проєктом постанови розподілено 1,038 млрд грн спеціального фонду та 137,4 млн грн загального фонду державного бюджету на реалізацію 170 проєктів у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Херсонській, Одеській та Полтавській областях.

У державному бюджеті на 2022 рік передбачено субвенцію місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» у понад 1,44 млрд грн.

Читайте також: У Мінрегіоні констатують позитивну динаміку збільшення місцевих бюджетів

У Мінрегіоні зазначили, що «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» від ЄІБ — це довгострокова інвестиція, спрямована на відновлення інфраструктури на сході України, а також у регіонах, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Перший транш програми склав 200 млн євро.

Раніше міністр Олексій Чернишов повідомляв, що парламент ратифікував Фінансову угоду між Україною та ЄІБ щодо залучення 340 млн євро, яка була підписана 9 грудня 2020 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-