У шістьох областях України за рік розгорнуть підрозділи тероборони

У шістьох областях України за рік розгорнуть підрозділи тероборони

Фото
Укрінформ
З 1 січня 2022 року в Чернігові буде сформоване Регіональне управління «Північ» Сил територіальної оборони Збройних Сил України, до зони якої увійдуть шість областей.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю оперативного командування "Північ", передає Укрінформ.

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» з наступного року в державі будуть розгорнуті військові частини територіальної оборони (ТрО). Чотири регіональні управління, одне з яких розташовуватиметься у місті Чернігів, здійснюватимуть управління відповідними підрозділами ТрО.

До військово-сухопутної зони Регіонального управління «Північ» Сил ТрО увійдуть місто Київ та шість областей: Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська, Житомирська та Київська. У кожній із них буде сформована бригада тероборони, а кількість батальйонів приведуть у відповідність до кількості районів, утворених під час адміністративної реформи (плюс батальйон в обласному центрі).

Підрозділи планується розгорнути до 15 січня 2022 року. Для підписання контракту на проходження дійсної військової служби в підрозділі територіальної оборони кожен охочий має звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Фото: @kommander.nord

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-