Шмигаль оглянув будівництво автомагістралі у Запоріжжі

Шмигаль оглянув будівництво автомагістралі у Запоріжжі

Велике будівництво
Укрінформ
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль оглянув будівництво вантового моста об’єкту «Автотранспортна магістраль через річку Дніпро в місті Запоріжжя».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, Шмигаль побував на будівництві в рамках робочої поїздки до Запорізької області.

«Магістраль через Дніпро в Запоріжжі вже стала символом-довгобудом міста. Упродовж років будівельні роботи тут були заморожені. Відсутність нових розв’язок перевантажує транспортну систему й гальмує економічний розвиток регіону. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» роботи на магістралі відновилися», - сказав Шмигаль.

Він також звернув увагу, що будівництво продовжується посиленими темпами і завершення магістралі розв’яже транспортну проблему міста та забезпечить надійний логістичний зв’язок між правим і лівим берегом Дніпра через острів Хортиця.

Денис Шмигаль оглянув хід будівництва вантового мосту Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя / Фото: Урядовий портал

Як повідомлялося, у 2020 році у присутності Президента України Володимира Зеленського було відкрито автомобільний рух по балковому мосту. Загалом проєкт автомобільної магістралі складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд. На будівництво об’єкту зі спеціального фонду державного бюджету було виділено 3 млрд грн у 2020 році та 2,7 млрд грн у 2021 році.

Читайте також: Шмигаль оглянув приймальне відділення медоб’єднання на Волині

Вантовий міст у Запоріжжі буде найвищим в Україні, адже висота пілонів, які триматимуть міст, – 166 метрів. Міст триматимуть сталеві ванти.

Запорізький міст — це магістраль безперервного руху завдовжки понад 9 км. Історії будівництва мосту – 16 років. У лютому цього року переможцем тендеру на будівництво об’єкту було визначено турецьку компанію. Загальна вартість проєкту – 11,9 млрд грн (з ПДВ).

Шмигаль 2 листопада перебуває у Запорізькій області з робочою поїздкою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-