У Слов’янську відремонтували міст через річку Казенний Торець

У Слов’янську відремонтували міст через річку Казенний Торець

Велике будівництво
Укрінформ
У Слов’янську на Донеччині за програмою Президента «Велике будівництво» після ремонту відкрито рух по мосту через річку Казенний Торець. 

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив голова Донецької обласної держадміністрації Павло Кириленко.

«Відкрили рух по мосту через Казенний Торець по вулиці Свободи у Слов’янську - після трьох з половиною місяців ремонту… Роботи розпочалися у липні, і вже зараз 89-метровий міст готовий до використання. Загальна вартість ремонту склала майже 47 млн гривень», - написав очільник області.

Він зазначив, що цей міст у березні зазнав часткових руйнувань, і хоча він перебував на балансі міста в Донецькій ОДА взяли на себе відповідальність полагодити його.

«На той час у Слов'янську було фактичне безвладдя: місцеві депутати ділили портфелі, нехтуючи реальними потребами людей. І ця важлива для міста транспортна артерія могла б так і залишитися у статусі аварійної, а слов'янці змушені були б невідомо скільки використовувати незручний і довгий об'їзний маршрут», - пояснив Кириленко.

Він подякував всім, хто долучився до відновлення цього важливого об'єкту. Також Кириленко подякував Президенту України та його програмі «Велике будівництво», в рамках якої було виконано ці важливі роботи.

«Тепер завдяки мосту пересування містом для багатьох слов’янців стане простішим», - запевнив голова ОДА.

Читайте також: На Львівщині відремонтували вже третій міст на дорозі Яворів - Грушів

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенка, який координує програму Президента «Велике будівництво», у 2021 році в країні буде відновлено 6 500 км доріг і 150 мостів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-