Зеленський із дружиною на Черкащині відвідали «Шевченко HUB»

Зеленський із дружиною на Черкащині відвідали «Шевченко HUB»

Фото
Укрінформ
Під час робочої поїздки на Черкащину Президент Володимир Зеленський із дружиною відвідали новозбудований сучасний культурний центр «Шевченко HUB» у Каневі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

«Тамтешній будинок культури на 700 місць був довгобудом. Його включили до Національної програми «Велике будівництво» й завершили у 2021 році в межах підготовки до відзначення 30-ї річниці незалежності України. Це – знаковий для Черкащини сучасний культурний простір», - зазначили в ОП.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко зазначив, що під час завершення будівництва цього культурного центру мали на меті не просто облаштувати концертну залу, яка б використовувалася кілька разів на рік, а створити активний публічний простір. Тому, за його словами, на одному з поверхів з’явилася сучасна виставкова зала та школа мистецтв на 19 аудиторій, яку діти матимуть змогу відвідувати постійно.

У «Шевченко HUB» також є екран та необхідне обладнання для демонстрації фільмів.

Президентське подружжя переглянуло фрагмент мультимедійної вистави «Звільнення Шевченка» режисера Євгена Степаненка, створеної за підтримки Національного музею Т. Шевченка. Як зазначають автори вистави, її мета – спроба подати історію Шевченка по-новому та звільнити від стереотипних уявлень про нього.

Читайте також: Зеленський із дружиною поклали квіти до могили Кобзаря у Каневі

Також глава держави з дружиною оглянули виставку вишитих рушників Наддніпрянщини ХХ – початку ХІ століття. На ній представлена колекція обрядових та декоративних рушників з фонду Музею українського рушника.

Крім того, Зеленські оглянули новозбудований сквер і спортивний майданчик поблизу «Шевченко HUB».

За інформацією ОП, усі приміщення культурного центру обладнані за принципами інклюзивності й доступні для людей із інвалідністю.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у середу перебуває з робочою поїздкою у Черкаській області.

Фото: пресслужба Президента України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-