На трасі Дніпро-Решетилівка збудують естакаду

На трасі Дніпро-Решетилівка збудують естакаду

Велике будівництво
Укрінформ
У Дніпропетровській області на трасі Н-31 Дніпро – Решетилівка за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочалося зведення естакади через річку Оріль, довжина якої сягне 600 метрів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області у Фейсбуці.

Зазначається, що естакада є позакласовою, її аналогів в Україні досі не існувало. Особливість споруди полягає в тому, що нова магістраль перетинає річку Оріль у трьох місцях.

«Щоб не будувати 3 окремих моста, було прийнято рішення збудувати естакаду довжиною майже 600 метрів», - пояснюють в автодорі.

Усі елементи естакади будуть вироблятися безпосередньо на місці будівництва. Зараз мостобудівники вже виготовляють ростверки, колони і балки. Також почалися роботи з влаштування окремого майданчика-стапеля, з якого прогонові будови будуть насуватися на опори.

Наразі в Дніпропетровській області будівництво траси Н-31 триває на фінішній ділянці, протяжність якої становить 29,5 км. Всього в межах області має бути побудовано близько 60 км дороги. Загальна протяжність траси Н-31 у Дніпропетровській і Полтавській областях становитиме близько 140 км, з яких 80 км полтавського відрізку будуть повністю бетонними.

Читайте також: На трасі Дніпро-Решетилівка завершують найбільший тунельний шляхопровід

Після закінчення будівництва траса Н-31 стане першим українським автобаном, побудованим з нуля за всю історію незалежності. Вона буде першої категорії з 4 смугами руху і стане найкоротшим і оптимальнішим маршрутом з Дніпра до Києва.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Володимир Зеленський заявив, що програма «Велике будівництво» стала першим інфраструктурним проєктом подібного масштабу за всі роки незалежності України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-