ФДМУ втретє не зміг продати з аукціону майно одеської колонії

ФДМУ втретє не зміг продати з аукціону майно одеської колонії

Укрінформ
Фонд державного майна утретє не зміг продати з аукціону майно Південної виправної колонії №51 у складі 72 будівель, споруд та інших об’єктів зі стартовою ціною 223,2 млн грн.

Про це повідомили кореспонденту Укрінформу у пресслужбі Фонду держмайна України.

«Призначений на 17 вересня онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Південна виправна колонія № 51» в Одесі не відбувся», - зазначили в ФДМУ.

Виставлений на продаж комплекс стартовою ціною 223 млн 250 тис грн розташований на земельній ділянці площею близько 6 гектарів, до об’єктів підведена мережа зв’язку, водопостачання та каналізації. До складу комплексу входять гуртожитки, адмінбудівля, охоронні вежі, майстерні, навіси, теплиці, склади, басейни для збору води - загалом 72 об’єкта будівель та споруд загальною площею 28 тис. 688 кв. метрів,

Перші відкриті торги з приватизації Південної виправної колонії № 51 були оголошені ФДМУ в травні 2021 року. Однак 25 червня перший аукціон не відбувся через відсутність охочих взяти у ньому участь. З цієї ж причини не відбулись 6 серпня й другі відкриті торги.

Читайте також: Одеську колонію повторно виставили на продаж

Як повідомлялося, у травні 2019 року незадоволені умовами утримання ув'язнені цієї виправної колонії підняли бунт. Заколотники підпалили службовий автомобіль та адміністративну будівлю чергової частини колонії. Під час цих подій постраждали співробітники пенітенціарної установи..

Після бунту Міністерство юстиції вирішило розформувати «Південну виправну колонію загального режиму №51». П'ятьох ув'язнених, яких адміністрація установи вважає ініціаторами бунту, вивезли з колонії одними з перших. Останніх в'язнів вивезли з колонії в липні, після чого її законсервували, а згодом почали готувати до продажу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-