СБУ проведе антитерористичні навчання у Рівному, можливі обмеження у пересуванні людей

СБУ проведе антитерористичні навчання у Рівному, можливі обмеження у пересуванні людей

Укрінформ
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Рівненській області 29 липня проводитиме тактико-спеціальні антитерористичні навчання в адміністративній будівлі Рівненської обласної державної адміністрації/ Рівненської обласної ради.

Про це повідомляє УСБУ в області,передає Укрінформ.

Зазначається, що Антитерористичні та контрдиверсійні заходи проводитимуться на території Рівного в умовах, максимально наближених до реальних із використанням озброєння та спеціальної техніки.

До участі у навчаннях залучатимуться підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, патрульної поліції, Держспецзв'язку, Національної гвардії, Збройних сил України, Військової служби правопорядку ЗСУ, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

В СБУ попереджають, що під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів (м. Рівне майдан Просвіти, вулиця Кавказька), а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Читайте також: У Грузії за участі українських морпіхів стартували навчання Agile Spirit

Управління СБУ в Рівненській області звертається до жителів та гостей міста з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу.

Фото: СБУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-