У Запоріжжі публічно вакцинувались чиновники - у приклад іншим

У Запоріжжі публічно вакцинувались чиновники - у приклад іншим

Фото
Укрінформ
У 7-ій міській лікарні Запоріжжя 8 березня відбулась публічна вакцинація від коронавірусу представників влади та суспільно-активних людей.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Серед вакцинованих - заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова, спортсмени, військові, медики, вчителі.

"Я вважаю, що публічно вакцинуватись - це мій обов'язок, але кожна людина має сама визначити, коли вона готова до цього. Думаю, якщо лідери громадських думок, відомі люди та чиновники будуть публічно вакцинуватись, то кількість охочих буде зростати", - зазначила Некрасова.

У Запоріжжі чиновники та відомі діячі публічно вакцинувались від коронавірусу / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ

Завідувач відділу охорони пам'яток Національного заповідника "Хортиця" Дмитро Кобалія сказав, що вирішив зробити щеплення, аби захистити від зараження своїх батьків.

"Вважаю, що це єдиний шлях зупинити цей жах, у якому ми живемо вже рік. Для мене це важливо, бо щодня в Запоріжжі помирають люди від ускладнень COVID-19. Вакцинація - єдиний шлях це зупинити. Мої батьки вже літні люди, і я хочу їх захистити", - сказав Кобалія.

Станом на ранок 8 березня в області вакцинуватись 407 осіб.

Серед щеплених – медичні працівники стаціонарів, де лікуються хворі на COVID-19 (360 осіб), працівники мобільної бригади (5 осіб), екстреної медичної допомоги (34 особи), публічні діячі (2 особи). Найбільше щеплених віком 20-39 років – 119 осіб. Жінок щепилось в 2 рази більше, ніж чоловіків – 265 осіб.

Як повідомлялося, від початку кампанії вакцинації в Україні щеплено 17 947 осіб, з них за добу 910.

У країні від початку пандемії на COVID-19 захворіло 1 406 800 осіб, зокрема за добу 5572.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-