Слов’янськ залишається без бюджету - сесія міськради знову не відбулася

Слов’янськ залишається без бюджету - сесія міськради знову не відбулася

Укрінформ
У Слов’янську Донецької області знову через відсутність кворуму не відбулася сесія міської ради, місто залишається без бюджету на 2021 рік.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Слов’янської міськради.

«Чергове засідання IV сесії Слов’янської міської ради восьмого скликання, заплановане на 5 березня, не відбулося через відсутність кворуму. З 38 депутатів були присутні тринадцять», - йдеться у повідомленні.

На сесії депутати мали розглянути понад сто питань. У тому числі — бюджет громади на поточний рік та Програму соціально-економічного розвитку.

«Наступне засідання призначене на середу, 10 березня», - зазначили в міськраді.

Коментуючи ситуацію, Слов’янський міський голова Вадим Лях у Фейсбуці зазначив, що все, що сьогодні відбувається в міській раді, потрапляє під невиконання депутатами своїх функцій, а наслідком можуть бути перевибори. «Депутати не відвідують сесію - вже третє пленарне засідання не відбулося, депутати не приймають бюджет, тобто фактично не дають можливість фінансувати багато програм. А відповідно, місто потерпає, страждають жителі», - пояснив Лях.

Як повідомлялося, у Слов'янську не змогли ухвалити бюджет-2021 до Нового року через розбіжності в депутатському корпусі. У 2021 році кілька разів через відсутність кворуму не могла зібратися робоча депутатська група, щоб на сесії міськради ухвалити бюджет на цей рік.

Читайте також: Закінчили ремонт: на Донеччині відновлюється водопостачання 7 населених пунктів

Проєкт бюджету Слов'янська на 2021 рік ще з 4 грудня 2020 року доступний на сайті міськради, і всі депутати давно могли б його вивчити, але місто продовжує жити за формулою «1/12».

Мер Слов'янська повідомляв, що через неухвалення міського бюджету на 2021 рік уже виникають проблеми з наданням медичної допомоги населенню, страждають й інші напрямки життєдіяльності міста - ремонт доріг, ухвалення інвестпроєктів.

Окрім того, у Слов'янську через низьку оплату за водопостачання з 1 березня скорочено на 15% подачу питної води, мер пояснив це теж неприйняттям міського бюджету.

Фото: slavrada.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-