З понеділка у Чернігові на карантин підуть уже всі школи

З понеділка у Чернігові на карантин підуть уже всі школи

Укрінформ
З 10 лютого через підвищення рівня захворюваності дітей на ГРВІ додаткові канікули розпочнуться в усіх 35-ти школах Чернігова.

Про це повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.

"З понеділка, 10 лютого, в усіх закладах загальної середньої освіти Чернігова оголошені додаткові канікули до кінця тижня. Рішення про обмежувальні заходи прийняте для запобігання масовому поширенню захворювання учнів на ГРВІ", - йдеться у повідомленні.

За даними управління освіти міськради, на сьогодні через хворобу на заняттях відсутні близько 20% дітей. У дитсадках захворюваність низька - 6,6%.

Раніше, починаючи з 5 лютого, навчання було призупинене у 12-ти школах обласного центру. Моніторинг відсутності дітей проводиться щоденно.

Читайте також: У школах Житомира вдруге продовжили карантин

За інформацією Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ, загалом по області освітній процес призупинено в 138 школах 13 районів, а також у містах Чернігів, Ніжин та Прилуки. У 12 районах та Прилуках зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ. У Чернігові цей рівень нижче епідпорогу на 13% і відповідає середньорічному показнику для даної пори року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-