Прикарпатське село накрила

Прикарпатське село накрила "пилова буря" через Бурштинську ТЕС

Фото
Укрінформ
Села Галицького району Івано-Франківської області через сильний вітер накрило пилом із золовідвалу Бурштинської ТЕС, яка розташована у цьому районі.
Про це повідомляє сайт Галич давній сучасний».

«Сьогодні на територію Бурштинської ТЕС знову завітала екологічна інспекція і, мабуть, за іронією долі шквальний вітер підняв стіну золи, яка в даний момент розноситься вітром на прилеглі села та краї, що створює небезпеку для пересування транспортних засобів», - йдеться в повідомленні.

За інформацією, на території золовідвалів це явище фіксує активіст Василь Абрамів. Він викликав представників Рогатинської районної санітарно-епідеміологічної станції. Галицька РДА скликає нараду.

Відомо, що викид пилу з золовідвалів Бурштинської ТЕС з початку року відбувається вже вдруге. Місцеві стверджують, що Бурштинська ТЕС нехтує засобами безпеки та не користується зрошувальною системою, яка мала б утримувати золу.

Читайте також: У Києві запустили платформу моніторингу якості повітря - Кличко

Бурштинська теплова електростанція розташована біля міста Бурштин (Івано-Франківська область) на перетині ліній електропередач, що з'єднують Україну з Угорщиною, Румунією, Словаччиною. Встановлена потужність — 2 400 МВт. Бурштинська ТЕС входить до складу ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Фото: galych.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-