На Львівщині не вистачає шкільних автобусів

На Львівщині не вистачає шкільних автобусів

Укрінформ
На Львівщині не вистачає більше 45 автобусів для перевезення учнів до опорних шкіл, і це стало однією з головних проблем старту нового навчального року.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила очільниця департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомира Мандзій.

“Маємо незакінчені тендерні процедури по закупівлі автобусів, хоч оголосили тендер ще в квітні. Сподівались, що питання вдасться врегулювати до серпня - в минулому році 36 автобусів у серпні вже було поставлено на Львівщину. Цього року цей процес неврегульований. Дуже розраховуємо, що питання вдасться вирішити до жовтня”,- зазначила Мандзій.

В області дітей до освітніх закладів перевозять близько 340 автобусів. В рамках субвенції на розвиток освіти на Львівщині мають намір докупити ще 44 автобуси. Крім того, оголошено тендер на 4 спеціальні автобуси для дітей з особливими потребами і на одну машину-автобус для інклюзивно-ресурсного центру. Кошти на придбання транспортних засобів передбачені у співфінансуванні з громадами.

Читайте також: Одесі не вистачає шкіл — у тридцяти діти будуть вчитися у дві зміни

Серед інших шкільних проблем Мандзій назвала низьку забезпеченість освітніми кадрами та дефіцит коштів на виплату зарплат освітянам.

На Львівщині у новому навчальному році за парти сядуть близько 280 тисяч учнів, що майже на 3 тисячі більше, ніж у минулому році.

Фото: mmr.net.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-