Для участі у ЗНО на Сумщині зареєструвалися понад 9200 осіб

Для участі у ЗНО на Сумщині зареєструвалися понад 9200 осіб

Укрінформ
Сумщина вирішила всі організаційні питання і готова до ЗНО.

На цьому під час наради з питань організації та проведення тестування на Сумщині у 2019 році наголосив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На Сумщині вже здійснено організаційну роботу щодо забезпечення якісного проведення процедури тестування. Основна сесія 2019 року розпочнеться 21 травня тестуванням з математики, а 13 червня учасники складуть останнє тестування з хімії», - зазначив він.

У зв’язку з одним із минулорічних нововведень зовнішнього незалежного оцінювання – перевірки розуміння мови на слух у тестах з іноземних мов, Сидоренко закликав учасників наради забезпечити проведення аудіювання на іспитах з іноземної мови за міжнародними стандартами складання таких екзаменів.

Він нагадав, що особливістю цього року є те, що ДПА за курс повної загальної середньої освіти у формі ЗНО складатимуть не лише всі випускники закладів загальної середньої освіти, а й обов’язково учні, студенти закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана Боршоша, Сумська область має достатній досвід щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

«Як і в попередні роки, першочерговими завданнями відповідних служб залишається надання першої медичної допомоги на пунктах тестування, забезпечення огляду пунктів тестування щодо виявлення небезпечних предметів, попередження можливих надзвичайних ситуацій на пунктах тестування, організація охорони тестових матеріалів, організація громадського порядку, вчасна доставка матеріалів на пункти тестування та у зворотному напрямку», - зауважив Боршош.

Він попередив всіх причетних до проведення ЗНО щодо персональної відповідальності за організацію посиленої охорони приміщень центрів оцінювання якості освіти та пунктів проведення тестувань, безпечне підвезення учнів до пунктів проведення ЗНО, організацію роботи медпрацівників у місцях тестування.

Читайте також: ЗНО з іноземної мови стало обов’язковим для вдвічі більшої кількості майбутніх магістрів

У Сумській області зареєструвалося на ЗНО 9 223 учасники, з них 4 388 учнів закладів загальної середньої освіти, 1 521 учень закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 2 448 студентів закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації та 866 випускників минулих років.

Зовнішнє незалежне оцінювання в Сумській області традиційно буде проводитися на базі закладів вищої, професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти в містах Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-