У Мелітополі створюють лікарню інтенсивних методів лікування

У Мелітополі створюють лікарню інтенсивних методів лікування

Фото
Укрінформ
Мелітопольська міська лікарня №2 поступово перетворюється у лікарню інтенсивних методів лікування.

Про це повідомив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль під час робочого візиту до Мелітополя.

“Це дуже важливий об’єкт для Запорізької області, адже Мелітополь є центром госпітального округу, який, крім міста, включає Приазовський, Мелітопольський, Якимівський і Веселівський райони. Реконструкція медичного закладу, яка виконується в рамках створення єдиної лікарні інтенсивних методів лікування, дозволить поліпшити надання стаціонарної медичної допомоги, удосконалити маршрути пацієнтів і зробити медичні послуги доступнішими для жителів міста і прилеглих районів”, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У Мелітополі лікарню реконструюють у заклад інтенсивних методів лікування / Фото: https://www.zoda.gov.ua

Загальна вартість реконструкції 2-ї міськлікарні в лікарню інтенсивних методів лікування становить близько 27 мільйонів гривень. З них у 2018 році з державного бюджету було виділено 4 мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток. Ще 10 мільйонів гривень було виділено у 2019 році з обласного бюджету.

Наразі на об’єкті виконано 40% будівельно-монтажних робіт.

На першому поверсі лікарні будуть розташовані відділення невідкладної допомоги, анестезіології, реанімації, травматології та приймального покою. На другому - кардіологічне та неврологічне відділення; на третьому - хірургічне відділення; на четвертому - операційне та хірургічне відділення; на п'ятому - травматологічне й операційне відділення з нейрохірургічними ліжками.

Читайте також: На Вінниччині будують 14 сільських амбулаторій

Реконструкція терапевтичного корпусу 2-ї міськлікарні почалася 16 липня 2018 року.

У процесі реконструкції здійснюється заміна всіх комунікацій, а також ремонт і закупівля нового обладнання та меблів. Наразі завершено залиття стяжки, штукатурка стін, облицювання підлоги, заміну вікон, заміну каналізаційних, електричних і теплових мереж. На сьогодні на 45% виконано фарбування 3-го і 5-го поверхів та роботи з облаштування двох пандусів. Триває ремонт 1-го, 2-го і 4-го поверхів, облаштування ще одного пандуса. До листопада 2019 року планується облаштувати вентиляцію, встановити пожежну сигналізацію, замінити двері, виконати фарбування стін і стель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-