На Луганщині будують дорогу між Олексіївкою та Зоринівкою

На Луганщині будують дорогу між Олексіївкою та Зоринівкою

Укрінформ
У Міловському районі Луганщини збудували об'їзну ґрунтову дорогу, щоб відновити автомобільне сполучення після блокування прикордонною службою РФ дороги Сватове — Новопсков — Мілове. Наразі вживають заходів із відновлення повноцінного руху.

"Через зупинку автомобільного руху між населеними пунктами Олексіївка та Зоринівка у серпні минулого року внаслідок блокування прикордонною службою РФ ділянки дороги Т-1307 «Сватове - Новопсков - Мілове» для забезпечення потреб жителів побудовано об'їзну ґрунтову дорогу. Вжито низку заходів для відновлення повноцінного руху", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для розробки робочого проекту з будівництва дороги між Олексіївкою та Зоринівкою було направлено запит до Укравтодору на фінансування робіт на суму 9 млн грн. Станом на 6 травня Служба автомобільних доріг у Луганській області вже отримала 3 млн грн, які будуть направлені на укладання договору з проектною організацією для розробки проекту будівництва, зокрема й проекту щодо відведення земельної ділянки під це будівництво.

Роботи з будівництва зазначеної ділянки автомобільної дороги передбачені в Плані заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Міловського району Луганської області на період до 2020 року.

Читайте також: У Німеччині відкрили перший електричний автобан

Крім того, виділено кошти для розробки проекту будівництва інженерних споруд вздовж кордону з РФ, для чого проведено зйомку і нанесення на карту 50-метрової ділянки вздовж державного кордону в Міловському районі. Наразі триває робота з визначення належності земельних ділянок у 50-метровій зоні вздовж кордону для відведення їх у державну власність як земель оборонного призначення. Тільки після проведення зазначених робіт на ділянках Міловської селищної ради та Морозівської сільської ради можливо будівництво дороги між населеними пунктами Олексіївка і Зоринівка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-