Одеський суд відклав слухання у

Одеський суд відклав слухання у "справі Труханова"

Укрінформ
Колегія Малиновського райсуду Одеси під головуванням Сергія Черевка ухвалила в понеділок рішення втретє відкласти слухання "справи Труханова"

Слухання відклали через неготовність Спеціалізованої антикорупційної прокуратури надати для розгляду учасникам процесу скоригований обвинувальний акт. Група прокурорів напередодні подала змінений обсяг обвинувачення фігурантам провадження, але керівник САП Назар Холодницький не встиг до 22 квітня розглянути й затвердити скоригований акт. Про це він сповістив листом колегію суддів Малиновського райсуду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький надіслав листа до суду, в якому сповістив, що прокурори Кравченко і Мусіяка подали йому на розгляд і затвердження змінений обсяг обвинувачення фігурантам провадження. Однак потрібен час на ознайомлення й оцінку скоригованого документа. З огляду на те, що станом на 22 квітня акт не затверджено, керівник САП просить відкласти засідання суду", - роз'яснив ситуацію головуючий на процесі суддя Черевко.

Один з представників сторони захисту Олександр Лисак повідомив колегії суддів, що має намір виїхати разом з адвокатом Тарасом Пошиванюком до Києва, щоб зустрітися з керівником САП і добитися прискорення розгляду й затвердження скоригованого обвинувального акту.

Судова колегія взяла до уваги лист керівника САП і висловлену стороною захисту пропозицію обговорити можливість прискорити затвердження й передачу обвинувального акту на розгляд суду і призначила наступне засідання на 14 годину 24 квітня.

Водночас суддя Черевко констатував, що колегія суддів вважає наданий прокурорам САП 16 квітня термін достатнім для підготовки й затвердження скоригованого обвинувального акту. І затягування передачі документа на розгляд суду розцінює як порушення з боку сторони обвинувачення. У разі подальших зволікань суд також може винести відповідне рішення з цього приводу.

Як повідомлялося, 9 квітня прокурор САП Максим Кравченко звернувся з клопотанням до колегії суддів Малиновського райсуду про надання змоги у 3-тижневий термін змінити обсяг обвинувачення восьми фігурантам справи. Але суд вирішив задовольнити його частково - відклав лише на тиждень слухання справи, призначивши наступне засідання на вівторок, 16 квітня.

Читайте також: Суд відклав на тиждень розгляд "справи Труханова"

Однак після тижневої перерви у процесі прокурори САП, які мали змінити обсяг обвинувачення, до суду не з'явилися. І колегія суддів перенесла засідання за клопотанням керівника САП Холодницького на 22 квітня.

За даними слідства, мер Одеси Геннадій Труханов і декілька посадовців міськради та підприємців протягом липня-грудня 2016 року заволоділи значними коштами місцевого бюджету при придбанні за завищеною ціною - 185 мільйонів гривень - будівлі збанкрутілого одеського заводу "Краян". Встановлено, що ринкова ціна об’єкта нерухомості становила 92 мільйони гривень, а незадовго до придбання мерією будівлі «Краяна» її було придбано за 11,5 мільйона гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-