Україна мусить зберегти компанію «Вода Донбасу» – Куць

Україна мусить зберегти компанію «Вода Донбасу» – Куць

Укрінформ
В Україні мусять зберегти компанію КП «Вода Донбасу» та забезпечити водопостачанням Донецький регіон, незважаючи на намагання окупаційної влади дестабілізувати роботу цієї компанії.

Про це 13 березня заявив у Краматорську на зустрічі зі спільною делегацією ЮНІСЕФ, GIZ, KfW та Посольства Федеративної Республіки Німеччина голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Олександр Куць, йдеться на сайті обладміністрації.

«Ми мусимо зберегти компанію КП «Вода Донбасу» та забезпечити водопостачанням Донецьку область, у тому числі й непідконтрольну Україні її частину», - наголосив Куць.

Він поінформував міжнародних партнерів про намагання окупаційної влади дестабілізувати роботу компанії та «націоналізувати» місцеві водоканали.

«Окупанти обстрілюють критичну інфраструктуру, яка розташована на лінії зіткнення та забезпечує водою як контрольовану, так і непідконтрольну територію Донеччини... Після так званої націоналізації підприємства ми будемо змушені припинити водопостачання на окуповані території», - констатував очільник області, але підкреслив, що треба все одно зберегти цю компанію.

Читайте також: На Донеччині учасникам бойових дій нададуть більше двох тисяч земельних ділянок

В обладміністрації нагадали, що UNICEF виконано низку заходів з водозабезпечення протягом 2018 року, а саме придбання: зрідженого хлору, гіпохлориту натрію, активованого вугілля для станцій очищення води м. Бахмут, с. Карлівка, м. Часів Яр, м. Слов’янськ; 6 насосів для насосних станцій Краматорська, Торецька, Слов’янська; поліетиленових труб для Селидівського, Маріупольського, Волноваського, Вугледарського водоконалів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-