У Вінниці подорожчала холодна вода

У Вінниці подорожчала холодна вода

Укрінформ
У Вінниці з 1 березня подорожчали послуги з водопостачання та водовідведення на 12% і 10% відповідно.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі КП «Вінницяоблводоканал».

«З першого березня поточного року у Вінниці зміняться тарифи на водопостачання та водовідведення. Загальне збільшення по водоспоживанню (вода + стоки) склало 1,62 грн за кубічний метр. Зростання тарифу за кожною з послуг - постачання холодної води та водовідведення – становить відповідно 12% і 10%», - повідомили у прес-службі.

Зокрема, для багатоповерхових будинків тариф на постачання холодної води за один кубометр збільшиться з 8,59 грн до 9,66 грн (з ПДВ). Послуга з водовідведення за один кубометр для багатоповерхівок зросте з 5,31 грн до 5,86 грн(з ПДВ).

Тариф на централізоване водопостачання у районах приватної забудови зросте з 8,34 грн (з ПДВ) до 9,38 грн (з ПДВ) за один кубометр. Централізоване водовідведення за один куб подорожчає з 5,16 грн(з ПДВ) до 5, 70 грн (з ПДВ).

У прес-службі пояснили, що підвищення тарифів «Вінницявоблводоканалу» зумовлене зростанням вартості електричної енергії та реагентів для очищення води.

Відповідне рішення про зміну тарифів на послуги підприємства прийняте на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 26 лютого і задокументоване постановою регулятора, яка набуває чинності з 1 березня.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-