На Донеччині розробляють автономне водозабезпечення, не пов’язане з “ДНР”

На Донеччині розробляють автономне водозабезпечення, не пов’язане з “ДНР”

Укрінформ
У Донецькій області розпочато розробку проектів з автономного водозабезпечення, територіально не пов’язаного з окупованою терористами частиною регіону.

Про це 27 лютого під час прес-конференції у Краматорську зазначив голова Донецької військово-цивільної облдержадміністрації Олександр Куць, йдеться на сайті ОДА.

«Існує проблема, яка стосується компанії КП «Вода Донбасу»... Наразі розпочато розробку проектів по автономному водозабезпеченню, і в найближчий термін ця проблема буде вирішена», - сказав очільник області.

Він пояснив, що специфіка водопостачання Донецької області складна - на півночі починається постачання води з території, підконтрольної українській владі, потім вона проходить тимчасово окуповану територію і потрапляє знов на підконтрольну – у Волноваху та Маріуполь.

Читайте також: Донеччина не отримує електроенергію з непідконтрольної території – Куць

«Окупанти намагаються націоналізувати підприємство, ми чинимо цьому опір, в тому числі і на міжнародному рівні. Як тільки компанія «Вода Донбасу» перестане бути українською, критична ситуація на непідконтрольній території буде неминучою. Ми на підконтрольній території зможемо проіснувати 8-9 місяців», - констатував Куць та пообіцяв вирішити цю проблему.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-