Смертельна ДТП у Харкові: Зайцевій та Дронову дали по 10 років

Смертельна ДТП у Харкові: Зайцевій та Дронову дали по 10 років

Фото, відео
Укрінформ
Київський райсуд Харкова призначив обвинуваченим у смертельній ДТП Олені Зайцевій і Геннадію Дронову покарання у вигляді 10 років позбавлення волі й 3 років позбавлення прав керувати автотранспортом.

Відповідний вирок суд оголосив у вівторок, 26 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Суддя Віктор Попрас розпочав о 14:05 зачитувати вирок. Він наголосив, що провину Зайцевої і Дронова встановлено, допущені ними порушення правил дорожнього руху знаходяться у причинно-наслідковому зв'язку зі смертельною ДТП. Також суддя визнав правдивими показання свідків і потерпілих та допустимими докази огляду Зайцевої лікарем-наркологом Оленою Федірко (ред. - сумнів у наркотичному сп'янінні) та експертизу швидкості авто Зайцевої, здійснену у Дніпрі (ред. - 106 км/год). Між тим суд не визнав наданий суду представницею потерпілих Ларисою Матвєєвою висновок профільного відділу МОЗ, в якому стверджується, що Зайцева перебувала під впливом наркотиків.

На момент оголошення вироку Зайцевої в суді не було: їй за півгодини до цього стало зле, і її вивели із зали.

Київський райсуд Харкова оголошує вирок Олені Зайцевій / Фото В'ячеслава Мадієвського

Як повідомляв Укрінформ, ДТП у центрі Харкова сталося 18 жовтня 2017 року, на місці загинули п'ятеро людей, ще одна жінка померла в лікарні, потерпілими визнано 12 осіб.

11 лютого на дебатах у Київському райсуді Харкова всі потерпілі просили для Зайцевої 10 років позбавлення волі, а для Дронова - менше, "на розсуд суду".

Прокурор попросив для кожного з обвинувачених по 10 років позбавлення волі і ще по 3 роки позбавлення права керувати автотранспортом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-