Зайцева

26 лютого 2019

Прокурор вважає справедливим вирок Зайцевій та Дронову

Обвинувачення вважає справедливим призначене судом покарання - 10 років позбавлення волі із позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки для Зайцевої та Дронова, винуватців смертельної ДТП у центрі Харкова.

Зайцевій і Дронову сьогодні оголосять вирок

Київський райсуд Харкова, де розглядається справа про смертельну ДТП 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова, у вівторокі оголосить вирок фігурантам справи Олені Зайцевій і Геннадію Дронову.

19 лютого 2019

11 лютого 2019

06 лютого 2019

Прокурори вимагають для Зайцевої та Дронова по 10 років за гратами

В ході дебатів в Київському райсуді Харкова у справі про смертельне ДТП на вулиці Сумській 18 жовтня 2017 року, прокурор попросив для кожного з винних - Олени Зайцевої та Геннадія Дронова - по 10 років позбавлення волі і по 3 роки позбавлення прав на керування транспортом.

30 січня 2019

Резонансна ДТП у Харкові: суд у справі Зайцевої-Дронова призначив дебати на 6 лютого

Київський райсуд Харкова у справі про смертельну ДТП відмовив адвокату Дронова у повторному відведенні чотирьох експертів, які здійснювали експертизу руху автомобіля Зайцевої і призначив дебати у справі на 6 лютого.

28 січня 2019

Адвокат Дронова вимагає відводу експертів, що визначали швидкість авто Зайцевої

Київський райсуд Харкова у справі про смертельне ДТП, внаслідок якого загинули шість осіб, викликав до суду харківських експертів, що проводили експертизу фігурантки справи Олени Зайцевої, аби повторно розглянути питання щодо їхнього відводу у їхній присутності.

23 січня 2019

Троє експертів розповіли суду про кодеїн в аналізах Зайцевої

Київський райсуд Харкова у справі про смертельне ДТП 18 жовтня 2017 року, коли загинули шестеро осіб, прийняв клопотання адвоката потерпілих Лариси Матвєєвої про визнання акта додаткової судово-медичної експертизи фігурантки справи Олени Зайцевої неприпустимим.

22 січня 2019

15 січня 2019

Суд не схотів слухати експертів, які заявили про шалену швидкість Зайцевої під час ДТП

Київський райсуд Харкова у справі про смертельну ДТП 18 жовтня 2017 року, коли на місці загинули п'ятеро людей, ще одна жінка померла в лікарні, відмовився викликати на допит експертів Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз, які встановили швидкість руху авто фігурантки справи Олени Зайцевої 106 км /год.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-