Екс-представники адміністрації США закликали Трампа скасувати указ про НС

Екс-представники адміністрації США закликали Трампа скасувати указ про НС

Укрінформ
Щонайменше 58 високопоставлених представників колишніх адміністрацій США, у тому числі глав міністерств і відомств, закликали президента Трампа скасувати його указ щодо введення надзвичайного стану в країні.

Про це пише в понеділок американське центральне видання The Hill.

"Група колишніх високопосадовців адміністрації США, пов'язаних з питаннями національної безпеки, виступила в понеділок з відкритим листом, у якому засудила проголошення президентом Трампом національної надзвичайної ситуації для отримання коштів на будівництво його стіни на південному кордоні США", - зауважує видання.

Читайте також: Заява Трампа обвалила ціни на нафту

Серед авторів, які підписалися під документом на 13 сторінках, виступили колишня держсекретар США Мадлен Олбрайт, екс-директор національної розвідки Джеймс Клеппер, екс міністр оборони Чак Хейгл, колишній міністр внутрішньої безпеки Джанет Наполіткано. Вони наголосили, що указ президента завдає шкоди безпеці країни.

"Ми не знаємо жодної надзвичайної ситуації, яка би хоч віддалено виправдала би цей крок", - наголосили автори документа. Вони підкреслили, що дії президента не мають під собою підстав і розходяться з реальною ситуацією.

Читайте також: Трамп вирішив відстрочити введення мит на товари з Китаю

Колишні чиновники наголосили, що заява Трампа "ще більше підірвала його авторитет перед іноземними лідерами - як друзями, так і ворогами".

Нагадаємо: півтора тижня тому глава Білого дому Дональд Трамп оголосив про введення надзвичайної ситуації національного рівня. Таким чином він хоче отримати мільярди доларів на реалізацію його давньої передвиборчої обіцянки – будівництва стіни на південному кордоні США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-