Учасники акції

Учасники акції "Знімай хутро назавжди!" збирали підписи у Тернополі й Харкові

Фото
Укрінформ
У Тернополі і Харкові на акції "Знімай хутро назавжди!" збирали підписи за заборону хутряного виробництва в Україні.

Про це повідомляють кореспонденти Укрінформу.

"Ми об'єдналися навколо таких основних цілей: закликати людей відмовитися від натурального хутра і тим самим врятувати сотні тварин від смерті; зібрати підписи харків'ян під зверненням до парламенту України із закликом підтримати законопроект 10019 про заборону хутряного виробництва в Україні; надихнути дизайнерів та магазини відмовитися від використання та продажу "кривавого" матеріалу", - зазначила лідер харківської громадської організації "Ліга допомоги тваринам" Марина Суркова.

У Харкові провели Всеукраїнську антихутряну акцію "Знімай хутро назавжди!" / Фото: Мадієвський В'ячеслав, Укрінформ

На акції у Харкові понад 50 її учасників тримають в руках плакати: "Годі носити на собі трупи!", "Хутро - криваве жлобство", "Залиш хутро тваринам!". Час від часу учасники скандують ці лозунги. Перехожі цікавляться подією, більшість з них охоче ставлять підписи під зверненням до парламенту.

Читайте також: У Києві пройшла акція "Зніми хутро назавжди"

У Тернополі на аналогічну акцію вийшли майже 100 зоозахисників.

«Люди вийшли, аби висловити своє негативне ставлення до антигуманного поводження із тваринами. Цілком підтримуємо гасло організаторів акції, що хутро личить лише тваринами, а не людям, які заради елементів одягу вбивають «братів наших менших». В Україні вже давно законодавчо потрібно заборонити хутрової ферми, так як це зроблено у багатьох європейських державах», - сказала учасниця акції в Тернополі студентка Марія Голіховська.

Як повідомляло агентство, цієї неділі за ініціативи UAnimals антихутряні акції відбуваються в найбільших містах України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-