Порошенко відкрив реконструйовану філармонію у Харкові

Порошенко відкрив реконструйовану філармонію у Харкові

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко привітав харків’ян із завершенням реконструкції Харківської обласної філармонії.

Глава держави взяв участь в урочистій церемонії відкриття реконструйованої філармонії, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Сьогодні в Харкові, у цьому храмі мистецтв, на стіні якого написано 1858 рік, я вітаю ще з одним святом. Всіх харків'ян вітаю з тим, що нарешті здійснилася мрія багатьох поколінь, з відкриттям нашої - саме нашої, бо я вважаю себе харків'янином - харківської філармонії”, - зазначив Глава держави, а також привітав мешканців міста із Днем закоханих, побажавши кожному любові.

Президент додав, що українцям не потрібні ніякі впливи ззовні, бо вони здатні самі змінювати своє життя на краще.

Він також висловив переконання, що саме “музи допомагають нам боронити державу, саме з цим храмом мистецтв ми точно будемо сильніші”.

Президент відвідав оновлену філармонію. / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Водночас Порошенко розповів, що у 2006 році були різні пропозиції щодо того, що мають звести на місці філармонії: і казино, і торгівельний центр, і супермаркет, і безнес центр.

“І тільки справжні патріоти вірили, що буде храм мистецтв, буде філармонія. Ми відстоїмо і захистимо... Довгі роки будівництво було заморожено, орган був десь складений на зберігання, будівельні роботи не велись. Чому? Казали, що нема грошей. Не було волі, щоб продемонструвати рішуче бажання прикрасити Харків. І лише за останні три роки рекордними термінами було забезпечено будівництво філармонії”, - підкреслив Глава держави.

За словами Президента, загалом на фінансування будівництва було направлено 0,5 млрд грн.

Президент подякував за зусилля своїй команді і всім, хто до цього долучився, зауваживши, що це перемога не пустих обіцянок, а конкретних справ.

Читайте також: Харківська філармонія відкривається після 10-річної реконструкції

Водночас Глава держави наголосив, що перші п’ять років після Революції Гідності років зусилля були направлені, щоб врятувати державу і зміцнювати фундамент української державності, у тому числі духовний фундамент - а йдеться про українські пісні на радіо, підтримку української книги та кіно.

“Дуже важливо зараз не зупинитися. Дуже важливо зараз продовжувати нашу дорогу, йти своїм шляхом і змінювати державу”, - переконаний Порошенко.

Президент також оглянув приміщення філармонії і подивився прем'єрний концерт.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-