Франківськ готовий створити ОТГ з 22 населеними пунктами - мер

Франківськ готовий створити ОТГ з 22 населеними пунктами - мер

Децентралізація
Укрінформ
Івано-Франківськ готовий вести переговори про створення ОТГ з 22-ма населеними пунктами, що біля міста. З п’ятьма приміськими селами підпишуть Меморандум і візьмуться за написання нового Статуту.

Про це кореспонденту Укрінформу на зборах Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Ми на громадських слухання прийняли рішення, що з 22-ма населеними пунктами, які є навколо Івано-Франківська, готові вести переговори про створення ОТГ. Також ми прийняли рішення, що з 5-ма приміськими селами підпишемо Меморандум про співпрацю. Створимо робочу групу, яка буде опрацьовувати Статут об’єднаної територіальної громади Івано-Франківська», - розповів Марцінків.

Він зауважив, що вже найближчих вихідних місто очікує позитивне рішення від села Колодіївка, якому депутати направили рішення про співпрацю. Також, каже мер, Івано-Франківськ готовий розглянути об’єднання з селами Узин, Добровляни та Підпечери.

Читайте також: На Вінниччині тергромади взялись за формування соціальних служб

«Вважаю, що центрами сильних ОТГ будуть міста обласного значення. У нас процес об’єднання розпочатий вдало», - зазначив Марцінків.

Раніше Марцінків у Facebook повідомляв, що Івано-Франківськ розпочав переговори про створення ОТГ. Першою угоду про співпрацю отримала Колодіївська сільська рада.

До міської ради Івано-Франківська входять села Крихівці, Микитинці, Угорники, Хриплин та Вовчинці.

Фото: firtka.if.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-