Органи місцевого самоврядування торік заробили 2,5 мільярда на депозитах - Зубко

Органи місцевого самоврядування торік заробили 2,5 мільярда на депозитах - Зубко

Укрінформ
Органи місцевого самоврядування у 2018 році заробили 2,5 млрд гривень за рахунок розміщення коштів на депозитах.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час прес-конференції в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Місцеве самоврядування заробило на депозитних рахунках 2, 5 мільярда гривень (за 2018 рік – ред.), зберігаючи їх у банківській сфері», - сказав Зубко.

Він зауважив, що місцеве самоврядування має сприймати фінанси як інструмент для покращення життя населення, а не фінанси для зберігання на депозитних рахунках.

«Вчора ми прийняли непросте рішення: якщо місцеве самоврядування хоче отримати фінансовий результат на залишках (місцевих бюджетів - ред), то має придбати цінні папери, а не просто дотувати банківську систему. Держава віддає кошти на місцевий рівень не для того, щоб дотувати банківську систему, нам потрібні реалізовані проекти і щоб люди відчували ці кошти на місцях»,- сказав Зубко.

Читайте також: Будівельна галузь торік зросла на 4,4% - Мінрегіон

Як повідомлялося, 23 січня Кабінет міністрів України до кінця 2019 року заборонив місцевим бюджетам розміщувати на депозитах тимчасово вільні кошти загального фонду.

Відповідну постанову ухвалили для врегулювання бюджетних процесів, які відбуваються в органах місцевого самоврядування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-