Через туман закрили Херсонський морський канал

Через туман закрили Херсонський морський канал

Укрінформ
У четвер через туман закрили для проходження суден Херсонський морський канал, а у Херсонському морському торговельному порту зупинили лоцманські проведення суден та вантажні операції із зерном.

Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.

"Адміністрація морських портів України повідомляє оперативну інформацію щодо роботи морських портів та каналів станом на 08.00 3 січня. ХМК (Херсонський морський канал) - закрито. Херсонський морський порт - обмежено лоцманські проведення суден та вантажні операції з зерновими", - йдеться у повідомленні АМПУ.

Як зазначають у відомстві, дані обмеження введені через туман.

Читайте також: Україна і Білорусь відновлюють річкове судноплавство - меморандум

Херсонський морський канал (ХМК) - судноплавний канал, який знаходиться у Дніпровсько-Бузькому лимані, відгалужується від 5-го коліна БДЛК та простягається до входу у річку Рвач (рукав річки Дніпро). Херсонським морським каналом здійснюється підхід суден до Херсонського морського та Херсонського річкового портів і далі до річкових портів і терміналів, розташованих уздовж берегів річки Дніпро. Загальна протяжність Херсонського морського каналу – 40 км, кількість колін – 3. Навігаційна ширина каналу – 100 м, навігаційна глибина каналу – 8,25 м.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-