"Книжковий Миколай" у Херсоні зібрав близько 30 українських видавництв

Фото
Укрінформ
У ІІІ Південному фестивалі книги і читання "Книжковий Миколай", що проходив у Херсоні з 14 по 16 грудня, взяли участь близько 30 відомих українських видавництв та понад 50 авторів з різних регіонів України.

Про це повідомила у понеділок прес-служба Херсонської ОДА.

"Завершився ІІІ Південний фестиваль книги і читання "Книжковий Миколай", який проходив (у Херсоні - ред.) у кіноконцерній залі "Ювілейний" з 14 по 16 грудня. За підтримки облдержадміністрації організатори фестивалю підготували для всіх гостей насичену програму: виставку-продаж книжкової продукції, презентації видавництв, автограф-сесії з письменниками, різні майстер-класи, інтерактивні ігри та розваги разом з "Книжковим Миколаєм". На фестиваль завітали понад 50 авторів з різних регіонів України, серед яких лауреати премії "Коронація слова". Свою книжкову продукцію представляли близько 30 відомих українських видавництв", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Чи кожна книжка – книжка? Як позбутися макулатурного мотлоху?

У межах фестивалю також відбулася низка зустрічей з відомими авторами та творчими особистостями на базі міських кафе.

А в навчальних закладах, обласних та міських бібліотеках проходили творчі зустрічі та автограф-сесії письменників з учнівською та студентською молоддю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-