На Сумщині з'явилася сучасна поліклініка на колесах

На Сумщині з'явилася сучасна поліклініка на колесах

Укрінформ
На Сумщині створено пересувний лабораторно-діагностичний комплекс, придбаний за кошти європейського проекту та обласного бюджету, який курсуватиме віддаленими селами області, де не вистачає медпрацівників.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив начальник Сумського обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

«Мобільна поліклініка обладнана всім необхідним для проведення аналізів та прийому пацієнтів. У кузові автомобіля розміщений лабораторний комплекс: гемолітичні аналізатори, ультразвуковий апарат, рентген-апарат; є гінекологічне крісло, комп’ютерна техніка тощо», - зазначив посадовець.

До команди лікарів, які працюватимуть в поліклініці на колесах, увійдуть кардіолог, гінеколог, офтальмолог, ендокринолог та спеціалісти ультразвукового дослідження.

Автомобіль, говорить Бутенко, обладнаний усім необхідним для того, аби лікар міг приймати пацієнтів прямо «на колесах».

Читайте також: Супрун назвала область, яку вважає лідером з впровадження медреформи

За його словами, реалізація цього проекту – один з позитивних прикладів впровадження медичної реформи у сільській місцевості.

Пересувний діагностично-лабораторний комплекс придбаний за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках реалізації проектів регіонального розвитку, та додаткових коштів обласного бюджету (1259 тис. гривень). Повна вартість проекту становить 6295 тис. гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-