Теракт біля Палацу спорту у Харкові: суд продовжив арешт трьом звинуваченим

Теракт біля Палацу спорту у Харкові: суд продовжив арешт трьом звинуваченим

Укрінформ
Фрунзенський райсуд Харкова у справі про теракт біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року, де на місці загинуло двоє людей, ще двоє померло у лікарні й поранено 11 осіб, продовжив арешт всім трьом звинуваченим ще на два місяці.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів адвокат Дмитро Тихоненков.

"Суд продовжив арешт, тобто, утримання у СІЗО, ще на два місяці, до 10 лютого, всім трьом звинуваченим у вибуху - Башликову, Дворнікову, Тетюцькому. Адвокати просили для звинувачених домашній арешт, але суд відмовив", - зазначив адвокат.

За його словами, суд допитав останнього потерпілого: "Це водій автомобіля" Газель ", який опинився в епіцентрі вибуху і був травмований. Потерпілий не вимагав компенсації".

"Суд також допитав експерта-вибухотехніка, який показав, що причиною вибуху стала саме міна МОН-100. На його думку, всі інші висновки експертів про вибуховий пристрій носять відносний характер", - додав адвокат.

За його словами, після допиту вибухотехніка в його присутності були досліджені в якості речових доказів осколки, знайдені на місці вибуху: "Серед речових доказів були й осколки, вилучені у поранених у ході хірургічних операцій".

Наступне засідання суду, як стало відомо, призначено на 9 січня 2019 року, на 11:30.

Як повідомляв Укрінформ, 5 грудня Фрунзенський райсуд Харкова, у справі про теракт біля Палацу спорту, допитав чотирьох постраждалих під час вибуху біля Палацу спорту, і один з них - поранений у ногу міліціонер, який здійснював охорону колони - подав клопотання про компенсацію у 300 тис. грн .

7 листопада Фрунзенський райсуд Харкова у справі про теракт біля Палацу спорту допитав потерпілого, якому на момент події було 15 років, і тому він прийшов до суду з матір'ю. Він підтвердив, що був поранений у живіт і лікувався у лікарні, "а більше нічого не пам'ятає".

31 жовтня Фрунзенський райсуд Харкова у справі про теракт біля Палацу спорту продовжив арешт всіх трьох звинувачених на 2 місяці.

Суд допитав двох потерпілих: це правоохоронці, які постраждали під час вибуху. Один з них відмовився від претензій, інший заявив про компенсацію втрат у сумі 200 тис. грн.

26 жовтня Фрунзенський райсуд допитав ключового свідка, так як він їде за кордон. Свідок заявив, що бачив машину одного з трьох підозрюваних у дворі будинку поблизу місця вибуху.

22 лютого 2015 року у Харкові під час вибуху під час маршу активістів біля Палацу спорту, присвяченого пам'яті Героїв Небесної сотні, на місці загинуло двоє людей, ще двоє померло у лікарні, поранено 11 осіб. Через три дні за підозрою у теракті затримано харків'ян Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького, Сергія Башликова. За даними силовиків, їх завербували російські спецслужби, вони проходили підготовку у Бєлгороді, і за теракт повинні були отримати 10 тис. доларів. Їм загрожує довічне ув'язнення. Всі троє звинувачених відмовилися визнати провину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-