МОЗ б'є на сполох: В Одесі рейдери захопили медуніверситет

МОЗ б'є на сполох: В Одесі рейдери захопили медуніверситет

Укрінформ
У Міністерстві охорони здоров'я заявили про рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету після внесення до Єдиного державного реєстру юридичних запису про виконання обов’язків ректора ОНМУ Юрієм Сухіним.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«21 листопада 2018 року МОЗ України стало відомо про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), а саме, що було внесено запис про виконання обов’язків ректора Одеського Національного медичного університету Сухіним Ю.В Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» передбачено, що внесення змін до відомостей ЄДР в частині керівника державного підприємства, установи та організації передбачає подання копії розпорядчого акту органу управління про призначення або покладення обов’язків керівника», - наголосили у МОЗ.

Читайте також: Центр громадського здоров’я МОЗ отримав статус Національного центру грипу

У відомстві вважають, що такі дії є рейдерським захоплення медуніверситету.

«МОЗ України як орган управління не видавало наказу про покладення обов’язків ректора Одеського національного медичного університету на Сухіна Ю.В. МОЗ України вважає внесення запису до ЄДР про Сухіна Ю.В. рейдерським захопленням Одеського національного медичного університету та просить утриматись від опрацювання документів за його підписом», - зазначається у повідомленні.

У МОЗ також поінформували, що Мін'юст вже скасовував рішення про реєстрацію Сухіна.

«У відповідь на скаргу МОЗ України Міністерство юстиції України вже раніше скасувало рішення про реєстрацію в ЄДР самопроголошеного керівника Одеського національного медичного університету Сухіна Ю.В. У зв’язку із ситуацією, що склалася, МОЗ України звернеться до правоохоронних органів», - наголосили у відомстві.

Читайте також: В Україні з початку року зареєстрували 9 випадків дифтерії - МОЗ

Як повідомлялося, раніше комісією МОЗ було встановлено, що екс-ректор Одеського медуніверситету Валерій Запорожан незаконно розпорядився бюджетними коштами в обсязі 220 мільйонів гривень, виділеними на навчання студентів.

17 липня в.о. глави МОЗ Уляна Супрун звільнила ректора медуніверситету Запорожана за порушення статуту й умов контракту. Натомість суд поновив Запорожана на посаді.

Водночас МОЗ 7 вересня призначило Владлену Дубініну на посаду в.о. ректора Одеського медуніверситету, але Окружний адмінсуд Києва 27 вересня визнав незаконним це призначення.

Раніше Супрун заявляла, що Національний медичний університет ім. Богомольця та Одеський національний медичний університеті є найкорумпованішими серед медичних вишів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-