“Натівські” курси з перепідготовки колишніх військових відкрили у Чернігові

“Натівські” курси з перепідготовки колишніх військових відкрили у Чернігові

Фото
Укрінформ
У Чернігові за Програмою НАТО-Україна «Менеджмент перевезень і логістика» протягом трьох місяців триватимуть курси з перепідготовки військовослужбовців, які звільнені (звільняються) у запас або у відставку.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Черговим українським містом, де відбулось відкриття курсів у рамках Програми НАТО - Україна «Менеджмент перевезень і логістика», став Чернігів... Слухачами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що залишили лави ЗСУ протягом останніх трьох років. Крім того, частина слухачів - це офіцери, які були призвані за мобілізацією у 2014 - 2015 роках та до свого звільнення в запас брали активну участь в антитерористичній операції на сході України», - йдеться у повідомленні.

У МОУ уточнили, що програма надає можливість військовослужбовцям пройти підготовку за такими напрямами: менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден тощо.

НАТО з 2000 року підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування в цивільній сфері. Управління НАТО з економічних питань безпеки та оборони в 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки, спрямовану на надання допомоги колишнім військовим або таким, які невдовзі будуть звільнені у запас.

Читайте також: Реабілітацію в Польщі пройдуть 25 бійців ЗСУ

З 2007 року було започатковано напрям економічних дисциплін, що викладаються на базі відомих українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

Протягом останніх років курси проходять у понад 60-ти містах та селищах по всій території України. Цивільний бюджет на 2018 рік дозволить здійснити перепідготовку близько 800 бенефіціарів.

На сьогодні вже близько 10 тисяч колишніх військовослужбовців пройшли навчання за Програмою НАТО з перепідготовки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-