Гройсман заявляє, що змерзлим містам дали тепло. Лишилася тільки Сміла

Гройсман заявляє, що змерзлим містам дали тепло. Лишилася тільки Сміла

Відео
918
Ukrinform
Подати газ на підприємства теплокомуненерго та забезпечити теплопостачання у ряді міст вдалося лише завдяки особистому втручанню представників Кабінету міністрів.

Про це на засіданні уряду сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Тільки особистим втручанням (вдалося - ред.) розблокувати ситуацію. Лишилося тільки місто Сміла. Я би хотів заслухати інформацію по пуску тепла в Україні. Той абсурд, який лунає від деяких представників місцевої влади, просто не піддається жодній критиці. А заручники - люди. Я був змушений як Прем'єр-міністр займатися цими питаннями, щоб розблокувати Кривий Ріг, Павлоград, Херсон", - сказав він.

На думку Гройсмана, нинішня ситуація засвідчила, що в Україні необхідно підвищувати рівень відповідальності представників місцевої влади.

"99% мерів - нормальні і адекватні люди. А є такі, що я не розумію, навіщо вони обираються, якщо не можуть робити елементарні речі. Я вимагаю покласти цьому край, а якщо люди не можуть, ми звертатимемося до парламенту, щоб їх відсторонити", - сказав глава уряду. 

За його словами, питання постачання тепла буде одним із питань порядку денного.

"Основним питанням сьогодні є ухвалення проекту бюджету на 2019 рік у другому читанні", - додав Гройсман.

Читайте також: Нафтогаз заявляє, що через борги без газу "простоюють" 22 теплокомуненерго

Як повідомляв Укрінформ, станом на 13 листопада НАК "Нафтогаз України" не надав номінації на газ 22 теплопостачальним підприємствам з дев'яти регіонів через значну заборгованість цих компаній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-