Цьогоріч на українських дорогах загинули понад 2260 осіб

Цьогоріч на українських дорогах загинули понад 2260 осіб

Укрінформ
В Україні за 9 місяців 2018 року зафіксовано понад 108 тисяч дорожньо-транспортних пригод, внаслідок чого загинуло 2 266 людей.

Про це повідомив на прес-конференції “Безпека на дорогах - від стратегії до плану дій” в Укрінформі заступник генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України Владислав Збанацький.

“За даними Патрульної поліції України, за 9 місяців 2018 року зафіксовано понад 108 тисяч дорожньо-транспортних пригод, тобто 396 за добу. З 17 319 ДТП з постраждалими (63 за добу), загинули 2 266 осіб — це 8 осіб за добу. Фактично щотри години один українець гине у ДТП. Травмовано 22 394 особи (82 особи за добу). Тільки за вересень загинуло 277 осіб”, - зазначив Збанацький.

За його словами, міжнародні експерти наголошують, що в Україні низький рівень безпеки на дорогах.

“В Україні показники смертності та травматизму внаслідок ДТП є одними з найвищих у Європі. Моніторинг міжнародних організацій засвідчив, що рівень організації безпеки дорожнього руху в Україні є досить низьким”, - сказав Збанацький.

Він наголосив, що в Україні є актуальною проблема фальсифікації медичних довідок водіям.

“Ведеться робота стосовно введення медичних комісій та медичних довідок для водіїв до єдиної електронної бази. Ми бачимо досить багато випадків, коли люди отримали посвідчення водія, а в разі ДТП виявляється, що ця людина хвора і не могла керувати транспортним засобом”, - сказав Збанацький.

Читайте також: В Україні лише 15% водіїв використовують паски безпеки

Він також наголосив, що ДТП є однією з основних причин летальних випадків серед молоді. 

“Внаслідок ДТП щороку у світі гине понад один мільйон 300 тисяч людей, від 20 до 50 млн травмуються. Аварії на дорогах є провідною причиною смертності від травматизму людей віком від 15 до 29 років. Пішоходи, велосипедисти та мотоциклісти є уразливою категорією та становлять 50 % загиблих на дорогах”, - зазначив Збанацький. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-